12

کـیـا Kia Motors

سه مدل از خودروهای کیا رتبه بالاترین رضایت مندی را در کلاس خود کسب کرده اند

خودروی سول برای سومین سال در صدر بهترین خودروهای کوچک شهری قرار گرفت.

خودروی اپتیما عنوان بهترین خودروی کلاس سدان های اندازه متوسط و خودروی کارنیوال عنوان بهترین خودروی مینی ون را به خود اختصاص دادند

کیا موتورز بالاترین جایگاه را در میان تمامی برندهای خودرویی معروف در جایزه رضایت مندی از خودروی اتوپاسفیک 2016 (VSA) به خود اختصاص داد و همچنین در کل صنعت موفق به کسب رتبه پنجم بالاتر از برندهای لوکسی نظیر آئودی، بی ام و، مرسدس بنز و پورشه گردید. به علاوه سه خودروی کلاس جهانی کیا یعنی سول 2016، اپتیما و سدونا (که در برخی بازارها به نام کارنیوال عرضه می شود)، بهترین های کلاس خود نامیده شدند که معرف بالاترین سطح رضایت مندی از خودرو و برند خودرویی در بازار می باشد.

لذت ناب رانندگی با

مـتـسـوبـیـشـی Mitsubishi

شرکت آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران اعلام نموده است که با خرید هر کدام از خودروهای این شرکت تا پایان مرداد ماه سال جاری برنده خوشبخت سفر تفریحی به سنگاپور خواهید شد.

با عضویت در کانال تلگرام اتوگالری استیلایی از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به خودروها مطلع شوید .

11

جـدیـدتـریـن خـودروهـای نـمـایـشـگـاه

بـا نـیـم قـرن تـجـربـه در کـنـار شـمـایـیـم

اتوگالری احمد استیلایی در سال 1349 به عنوان اولین نمایشگاه خرید و فروش اتومبیل در استان کرمان شروع به کار کرد. آغاز فعالیت این نمایشگاه در میدان باغ ملی (انقلاب سفید سابق) بود، که سپس به مکان کنونی آن در خیابان بهشتی انتقال یافت.در سال 1386 این نمایشگاه موفق به اخذ نمایندگی فروش کمپانی خودروسازی کیا موتورز کره جنوبی در جنوب شرق ایران شد.

در سال 1392 نیز به دلیل اعتبار و سابقه نیک نمایشگاه در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان ، کمپانی میتسوبیشی ژاپن نمایندگی فروش محصولات خود را به این نمایشگاه اعطا نمود. ما با نیم قرن تجربه همواره با بهترین وبا کیفیت ترین خدمات رابه مشتریان ارائه داده ایم.با یک بار خرید یا فروش اتومبیلتان در این نمایشگاه به باشگاه مشتریان خاص ما ملحق شوید.